czwartek, 20 czerwca

Jak zmienić mikrofon w CS GO?

Jak zmienić mikrofon w CSGO?

Zmiana mikrofonu w CSGO jest dość prosta, ale większość ludzi ma z tym problem, ponieważ nie można tego zrobić w ustawieniach gry. Podczas gdy możesz łatwo zmienić urządzenie wyjściowe w ustawieniach gry, nie ma sposobu na zmianę urządzenia wejściowego. Zatem, dowiedz się jak zmienić mikrofon w CSGO!

Jak zmienić mikrofon w CS GO?

Aby zmienić mikrofon w CSGO, musisz zamknąć grę i otworzyć launcher Steam. Po otwarciu Steam kliknij na opcję „Przyjaciele i czat” znajdującą się w prawym dolnym rogu okna Steam. Pojawi się nowe okno, w którym będziesz mógł zobaczyć małą ikonę koła zębatego w jego lewym górnym rogu. Kliknij na nią, aby otworzyć ustawienia. Teraz otworzy się kolejne okno. Tutaj musisz kliknąć sekcję „Głos”, w której możesz łatwo przełączyć urządzenie wejściowe. Aby ułatwić ci to, oto przewodnik krok po kroku, jak zmienić mikrofon w CSGO.

Krok 1: Zamknij grę.
Krok 2: Otwórz Steam.
Krok 3: Kliknij opcję „Friends & Chat” znajdującą się w prawym dolnym rogu okna Steam.
Krok 4: Kliknij ikonę ustawień.
Krok 5: Otwórz sekcję „Głos” w nowym oknie ustawień.
Krok 6: Kliknij strzałkę skierowaną w dół pod opcją „VOICE INPUT DEVICE”.
Krok 7: Pojawi się wybór mikrofonów, zwłaszcza jeśli masz wiele mikrofonów podłączonych do komputera. Wybierz mikrofon, na który chcesz się przełączyć w CSGO.

Dlaczego mikrofon w CS GO nie działa?

Po otrzymaniu wielu zgłoszeń od użytkowników i zreplikowaniu problemu na naszych własnych komputerach doszliśmy do wniosku, że problem występuje z kilku różnych powodów. Niektóre z powodów, dla których możesz nie być w stanie używać Mic w CS: GO to między innymi:

  • Ograniczenie w Ustawieniach: Po aktualizacji systemu Windows wszystkie aplikacje, które początkowo miały dostęp do mikrofonu, miały usunięte uprawnienia. Tutaj musisz ręcznie przejść do ustawień i przyznać uprawnienia.
  • Złe sterowniki: Możliwe jest, że sterowniki zainstalowane na komputerze przeciwko urządzeniu Microphone są przestarzałe lub uszkodzone. Tutaj pomoże ponowna instalacja sterowników.
  • Nieprawidłowe ustawienia w grze: CS: GO ma swoje ustawienia obecne wewnątrz gry, które kontrolują wejście mikrofonu i głośność progów itp. Jeśli te ustawienia nie są ustawione poprawnie, możesz doświadczyć kilku problemów.
  • Fizycznie uszkodzony mikrofon: Innym przypadkiem, w którym możesz doświadczyć problemu, jest sytuacja, w której twój mikrofon jest fizycznie uszkodzony i nie przekazuje samej głośności. Jest to bardzo częsty przypadek, a rozwiązywanie problemów prawidłowo pomaga w diagnozowaniu.
Przeczytaj też:   Jak sprawdzić rok produkcji telefonu? Sprawdź datę produkcji telefonu

Przed rozpoczęciem rozwiązań, upewnij się, że jesteś zalogowany jako administrator na komputerze i masz aktywne połączenie internetowe, ponieważ może być wymagane do aktualizacji sterowników.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.