sobota, 13 lipca

Jak wyłączyć krew w CSGO?

jak wyłaczyc krew w cs go

Nie ma sposobu na wyłączenie krwi. Ale są komendy, które mogą wyłączyć: bind mouse1 „+attack; r_cleardecals” Jeśli chcesz związać inne klawisze: bind „; r_cleardecals” Czy to zadziałało?

Istnieje również opcja wyłączenia krwi w CS:GO poprzez wciśnięcie dowolnego, niepotrzebnego przycisku. Przykładowo, możesz wpisać bind „p” „r_cleardecals”, aby móc wyczyścić mapę ze śladów po kulach, krwi i innych pozostałości, wciskając klawisz P.

Pierwsza metoda wyłączania krwi w Counter Strike jest najwygodniejsza i wymaga wykonania tych kilku prostych kroków. Krok 1: Znajdź grę „Counter Strike” w swojej bibliotece Steam i kliknij ją prawym przyciskiem myszy.

W rankingowym CS:GO na pewno jednak nie będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby otworzyć konsolę i wpisać komendę usunięcia krwi i dziur po kulach. Możemy jednak przypisać do tego przycisk: bind „key” r_cleardecals, przy czym kluczem jest dowolny przycisk, który jest dla ciebie najwygodniejszy. Jeśli masz mysz z bocznymi przyciskami i nie używasz ich do innych bindów, możesz po prostu użyć …

Jak Wyłączyć Krew W CsGo?

Szybki poradnik: Jak usunąć krew w CSGO, Jak bindować clear decale CSGO. Podczas clear decals w csgo możesz poprawić fps i poprawić widoczność wrogów. Zamień leki moczopędne lub na ciśnienie krwi, jeśli to konieczne.

Oficjalnie nie, jednak jeśli otworzysz konsolę i wpiszesz „mouse1” „+attack;r_cleardecals” za każdym razem, gdy klikniesz przycisk do strzału, usunie on wszystkie dekielki, w tym krew. Jeśli zrobisz komendę ” bind x; r_cleardecals ” wierzę, że jest to możesz nacisnąć x, aby wyczyścić dekle z poprzednich osób strzelających.

Ten bind jest bardzo prosty. Komenda „r_cleardecals” usunie wszystkie dekielki (krew, dziury po kulach itp) z mapy. Część „bind m” tej komendy mówi grze, aby powiązała to, co jest obok klawisza m, czyli „r_cleardecals” (więc kalkomanie są czyszczone, gdy m jest wciśnięte).

Przeczytaj też:   Jak naprawić błąd "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją"?

Właściwie, aby wyłączyć pierwszoosobowy bullet tracing w CS:GO, potrzebujesz komendy r_drawtracers_firstperson „0”. Jeśli potrzebujesz włączyć go z powrotem, to zmień „0” na „1”. W przypadkach, gdy jesteś zmęczony tym, że nie widzisz wrogów z powodu „wystrzelonych” nabojów w ścianie, możesz je po prostu wyłączyć za pomocą r_decals 0.

Jak wyłączyć krew w CS GO?

Ponieważ wyłączenie krwi w CS GO w ustawieniach jest całkowicie niemożliwe, konieczne jest użycie wskazanych metod poprzez wpisanie komend. Zanim wyłączysz krew w CS:GO za pomocą bindowania konsoli, musisz aktywować ją w ustawieniach i wywołać ją za pomocą przycisku „~”

Jak usunąć krew i ślady po kulach w CSGO?

Istnieje kilka opcji bindów do usuwania krwi i usuwania śladów po kulach w CS:GO. Dodaj komendę bind „w” „+ do przodu; r_cleardecals”. Z każdym ruchem do przodu, krew i ślady po kulach zostaną wyczyszczone.

Czy istnieje sposób na wyłączenie krwi na serwerach?

Cóż, istnieje komenda, która wyłącza krew, ale nie możesz jej użyć na oficjalnych serwerach i większości serwerów społeczności. Możesz poszukać tej komendy w sieci. Oznacza niską przemoc.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 2 Average: 3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.