piątek, 19 kwietnia

Jak otworzyć konsolę w CS GO?

Jak otworzyc konsole w CS GO

W tym artykule opisaliśmy, jak otworzyć konsolę w CS GO poprzez menu ustawień.

Chcesz się zająć CS:GO na poważnie? Albo po prostu majstrować przy kilku ustawieniach? W takim razie będziesz chciał uzyskać dostęp do konsoli deweloperskiej, aby włączyć kilka ukrytych narzędzi.

Dla tych z was, którzy dopiero poznają grę, będzie to brzmiało dość absurdalnie, ponieważ spodziewacie się, że każda zakupiona gra będzie gotowa od razu po zainstalowaniu.

W przypadku CS:GO tak nie jest. Choć może wydawać się to irytujące, to w rzeczywistości jest fantastyczne. CS:GO daje nam niezrównaną swobodę, jeśli chodzi o personalizację doświadczeń, ale trzeba się do tego trochę przyzwyczaić. Włączenie konsoli deweloperskiej to pierwszy ważny krok do uczynienia gry naprawdę własną.

Zasadniczo, włączenie konsoli deweloperskiej pozwoli Ci na wprowadzanie pewnych poleceń. Wciśnij enter na komendzie, a będziesz mógł sprawdzić ile FPS-ów produkuje Twój komputer, zmienić kolor i rozmiar celownika w locie, a nawet zmienić wygląd minimapy i jej położenie na ekranie. To zdumiewające, jak wiele opcji otwiera przed nami konsola deweloperska!

W tym artykule nie będziemy zagłębiać się w specyfikę komend konsoli, ale zajmiemy się tym, jak zobaczyć je w grze, bo to może być wyzwanie samo w sobie. Przeinstalowywaliśmy grę wiele razy, a i tak czasem nie możemy sobie przypomnieć!

Jak otworzyć konsolę w CS GO?

Oto prosty przewodnik, który krok po kroku pomoże ci otworzyć konsolę deweloperską poprzez menu opcji w grze.

 • Po uruchomieniu CS:GO zostaniesz przeniesiony do głównego ekranu menu.
 • Kliknij tryb ustawień na dole po lewej stronie ekranu, a następnie przejdź do zakładki „Ustawienia gry”.
 • Przejrzyj listę, aż zobaczysz opcję „Enable Developer Console” i ustaw ją na „Yes”.
 • Teraz, gdy już to zrobiłeś, upewnij się, że kliknąłeś „Apply” na dole ekranu, zanim przejdziesz dalej.
 • Teraz wybierz ustawienia „Klawiatura i mysz”.
 • Poszukaj opcji „Toggle Console” na dole strony, kliknij na nią i przypisz ją do klawisza, z którym czujesz się najbardziej komfortowo. Staraj się w miarę możliwości nie kolidować z innym, bo to znacznie ułatwi Ci życie!
 • Ponownie, kliknij „Zastosuj” przed zamknięciem ekranu opcji i kierując się z powrotem do menu głównego.
 • Ładnie, wszystko zrobione.
Przeczytaj też:   Jak wyłączyć krew w CSGO?

Jeśli wykonałeś te instrukcje dokładnie, po prostu naciśnij przycisk, do którego przywiązałeś konsolę, a ona przywoła ją niezależnie od tego, czy jesteś w grze, czy nie.

Konsola w CS GO? Po co ją otwierać?

Jak już wspomnieliśmy, wprowadzanie poleceń do konsoli deweloperskiej jest jednym z głównych sposobów, w jaki będziesz mógł dostosować grę do swojego stylu gry. Możesz dostosować praktycznie każdy aspekt wyglądu gry, aby wyeliminowanie wrogów było dla ciebie odrobinę łatwiejsze.

Oto krótki wycinek tego, co jest możliwe:

 • Kompletne dostosowanie celownika.
 • Możesz zmienić wiele aspektów minimapy.
 • Można zmienić bob model postaci i pozycję broni.
 • Możesz przeglądać różnego rodzaju szczegółowe statystyki, aby określić, jak dobrze Twój komputer radzi sobie z grą.
 • Jest to jeden z głównych sposobów kontroli gier treningowych, ponieważ możesz włączyć i wyłączyć boty, rejestrację trafień i wiele innych.

Oczywiście jest wiele, wiele więcej rzeczy, które możesz osiągnąć za pomocą konsoli poleceń, więc ważne jest, abyś nauczył się ją otwierać i przyzwyczaił się do jej używania.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.