sobota, 13 lipca

Poznaj kod na nieśmiertelność GTA 5 na PC, PS3/4 oraz XBOX 360/ONE

kod na niesmiertelnosc gta 5

Seria GTA ma długą i bogatą historię z kodami do oszukiwania, a tradycja ta jest nadal podtrzymywana przez Rockstar w ich grach. GTA V, ostatnie wejście do franczyzy, również zawierało kody cheatów.

Niewiele współczesnych gier Triple-A pozwala graczom na wprowadzanie kodów, aby ułatwić rozgrywkę lub po prostu uczynić ją bardziej szaloną. Gracze używali kodów oszustwa w grach GTA od samego początku, a nawet GTA V ma kilka zabawnych kodów oszustwa.

Niezwyciężoność, lub God Mode, jak to się stało, jest kodem oszustwa, który przenika przez wszystkie gry, w tym franczyzę GTA. Jednak gra pozwala na włączenie God Mode tylko przez 5 minut.

Kod na nieśmiertelność GTA 5 – jaki jest?

Xbox 360/Xbox One: Prawo, A, Prawo, Lewo, Prawo, RB, Prawo, Lewo, A, Y.

PS3/PS4: Prawo, X, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, X, Trójkąt.

PC: PAINKILLER.

Telefon komórkowy: 1-999-724-654-5537.

Cheat pozwala graczowi uczynić swoją postać niepokonaną i zrzucić obrażenia w GTA V. Jednakże, może on być włączony tylko przez 5 minut, a gracze muszą ponownie wprowadzić cheat po pewnym czasie.

Kiedy cheat jest wprowadzony, gracz jest zasadniczo niezniszczalny i może powodować bezbożne ilości chaosu. God Mode zawsze był jednym z najbardziej popularnych cheatów we wszystkich rodzajach gier.

Wcześniej, franczyza GTA pozwalała graczom wprowadzać kody cheatów na PC po prostu w grze lub w menu pauzy, po prostu wpisując je. Jednak kody cheatów muszą być wprowadzone w konsoli podczas gry w GTA V.

Aby przywołać konsolę podczas gry, naciśnij klawisz „~” na klawiaturze podczas gry. Spowoduje to pojawienie się konsoli, która może być użyta do wprowadzania kodów cheatów.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.