niedziela, 19 maja

Jak ustawić bind na jumpthrow w CS:GO – Komenda na jumpthrow w CS2

Jumpthrow bind w cs go

Co to jest jumpthrow w CS:GO?

Bind jumpthrow to komenda w CS:GO, która pozwala na precyzyjne rzucanie smoke lub mołotowów na duże odległości. Nie ma nic bardziej irytującego niż spapranie decydującego strzału w kluczowej rundzie lub rzucenie dymu w niewłaściwe miejsce i oddanie rundy drużynie przeciwnej.

Komenda na jumpthrow w CS2 i CS GO

alias „+jumpthrow” „+jump;-attack”

alias „-jumpthrow” „-jump”

bind „[V]” +jumpthrow

Jak zrobić jumpthrow bind w CS:GO? – Wyrzucanie rzutów z wyskoku.

Ustawienie i wylądowanie idealnego granatu dymnego w CS:GO nie jest łatwym zadaniem. Wymaga czasu, praktyki i poświęcenia.

Poznanie tajników każdej mapy to długie i żmudne zadanie. Ale dzięki jumpthrow bind, jest to o wiele łatwiejsze.

Skoki i rzuty są niezbędne do wykonania perfekcyjnego smokingu. Bez skakania, odległość po prostu nie istnieje. Problem leży w braku konsekwencji. Odmierzanie czasu pomiędzy skokiem a wypuszczeniem granatu w odstępie nawet milisekundy może sprawić, że nie będzie on w stanie się rozregulować.

Właśnie w tym miejscu pojawia się bind na rzut z wyskoku. Usuwa on element niespójności i sprawia, że każdy rzut się liczy. Ustaw się w linii i użyj swojego jumpbinda nawet sto razy, a powinien on wylądować w dokładnie tej samej pozycji.

Jak zrobić bind na jumpthrow w cs go?

Aby stworzyć i aktywować jumpthrow bind, musisz najpierw ustawić config.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do C:\Program Files (x86)\Steam, stworzyć plik tekstowy i nazwać go autoexec.cfg. Gdy już to zrobisz, otwórz go i wklej poniższe informacje:

Następnie kliknij save. Jeśli nie chcesz wiązać V dla rzutu z wyskoku, możesz wybrać dowolny klawisz. Kilka dobrych alternatyw to klawisz alt i przycisk myszy cztery lub pięć.

Przeczytaj też:   PS5 bez napędu czy z napędem? Jaką konsole Playstation 5 wybrać?

Po zapisaniu pliku tekstowego, kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę CS:GO w Steamie, kliknij Właściwości, Ustaw opcje uruchamiania i napisz +exec autoexec.cfg. To uaktywni twój config za każdym razem, gdy załadujesz grę.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.