czwartek, 20 czerwca

Jak usunąć krew w CS GO?

Komenda na czyszczenie krwi w  CS GO

Jak usunąć krew w CS: GO: bindowanie do czyszczenia mapy

Skutki bitew w Counter-Strike’u: Global Offensive mocno zaśmiecają mapy, upośledzają widoczność, pomagając przeciwnikom w maskowaniu. W związku z tym często pojawiają się pytania o to, jak usunąć krew, oczyścić ślady po kulach i inne pozostałości w CS:GO. Problem w tym, że nie ma sposobu na trwałe usunięcie krwi w grach rankingowych. Jednakże poznaj komende na czyszczenie krwi CS GO.

Komenda na czyszczenie krwi w CS 1.6

Opcja jak wyłączyć krew w CS 1.6 (za pomocą komendy violence_hblood 0) nie jest dostępna w nowych wersjach Global Offensive, więc trzeba szukać alternatyw. Istnieje kilka opcji bindów do usuwania krwi i usuwania śladów po kulach w CS:GO.

Komenda na czyszczenie krwi CS GO – Metoda oraz implementacja

Ruch – Dodaj komendę bind „w” „+ do przodu; r_cleardecals”. Z każdym ruchem do przodu, krew i ślady po kulach zostaną wyczyszczone.
Strzelanie – Kolejna opcja, usuwania krwi w CS GO po strzale, polega na przepisaniu takiego polecenia dla przycisku myszy: bind MOUSE1 „+ atak; r_cleardecals”. Jest to wygodna opcja czyszczenia krwi w CS GO, ponieważ jest ona uruchamiana po każdym strzale.
Przyspieszenie – Metoda usuwania krwi w CS:GO za pomocą shift jest podobna do poprzednich, ale polecenia będą inne: bind „shift” „+ speed; r_cleardecals”. Ta metoda wymazywania krwi w CS: GO, będzie działać za każdym razem, gdy gracz przyspieszy.
Myszka – Niestety, nie ma sposobu na powiązanie usuwania krwi w CS: GO z jakimkolwiek ruchem myszki. Ale mimo to istnieje sposób na usuwanie krwi w CS: GO: bind na myszy pozwala na usuwanie jej poprzez ruch kółka. Polecenie bind MWHEELUP „r_cleardecals” udostępnia opcję wyłączenia krwi w CS:GO przez przewijanie w górę, a jeśli zastąpisz kod przycisku MWHEELDOWN – przez przewijanie w dół.
Dowolny klawisz – Istnieje również opcja wyłączenia krwi w CS:GO poprzez wciśnięcie dowolnego, niepotrzebnego przycisku. Przykładowo, możesz wpisać bind „p” „r_cleardecals”, aby móc wyczyścić mapę ze śladów po kulach, krwi i innych pozostałości, naciskając klawisz P.

Przeczytaj też:   Mobilny router w podróż - jak korzystać z internetu za granicą?

Przeczytaj również: Jak otworzyć konsolę w CS GO?

Gdzie wpisywać komendy CS GO?

Ponieważ wyłączenie krwi w CS GO w ustawieniach jest całkowicie niemożliwe, konieczne jest skorzystanie ze wskazanych metod poprzez wpisanie komend. Zanim wyłączysz krew w CS:GO za pomocą bindowania konsoli, musisz ją aktywować w ustawieniach i wywołać przyciskiem „~”. Kody dla różnych przycisków są wprowadzane ręcznie, jeden po drugim. Aby zastosować kilka metod jednocześnie usuwania krwi w CS:GO, bind każdej z nich można wprowadzić do pliku tekstowego config w folderze gry. Po uruchomieniu gry należy wpisać polecenie exec config.

Dlaczego wyłączyć krew w CS GO?

Głównym powodem jest poprawa widoczności map, aby usunąć gruz, który uniemożliwia zauważenie wrogów. Innym powodem, dla którego ludzie często szukają, jak usunąć krew z CS: GO, jest poprawa wydajności na starszych komputerach.

Czy stare komendy działają?

Był sposób na wyłączenie krwi w CS 1.6 poprzez wyłączenie przemocy, ale teraz to nie działa.

Jak zarejestrować bindowanie CSGO na zawsze?

Aby napisać komendy usuwające na stałe plamy krwi i dziury po kulach, możesz wpisać je do configu i, jeśli to konieczne, użyć polecenia exec config.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.