niedziela, 19 maja

Komenda na noże w CS GO

noze w cs go

W Counter-Strike’u jest bardzo dużo broni: Global Offensive, ale nie wszystkie z nich są dostępne dla wszystkich graczy. Co prawda broń palna i granaty są dostępne dla wszystkich, ale niektóre noże odblokowują się tylko poprzez zakup skórek. Na szczęście w grze istnieją podstawowe wersje wszystkich tych noży. Przy odpowiednich warunkach możesz użyć komend noży CS:GO, aby wypróbować je wszystkie za darmo. Oto jak działa ten proces.

Jak stworzyć nóż w CS GO? Komenda na nóż w CS GO

Aby zrodzić nóż w CS:GO, użyj w konsoli polecenia „give weapon_knife”. Dostępnych jest kilka poleceń, dzięki którym możesz wypróbować dowolny nóż za darmo. Pamiętaj tylko, że nie możesz tarłować noży w CS:GO bez wcześniejszego włączenia cheatów.

W sumie, proces jest prosty. Najpierw musisz dołączyć do meczu offline, w którym będziesz mógł włączyć cheaty. Mapy warsztatowe i serwery niestandardowe powinny działać, ale gra offline z botami jest najłatwiejsza. Następnie musisz włączyć cheaty, zezwolić na upuszczanie noży, wywołać ostrze i użyć ostatniej komendy, aby je podnieść.

Po pierwsze, załaduj mapę treningową z botami. Gdy mecz się załaduje, wpisz w konsoli „sv_cheats 1„, aby włączyć cheaty. Możesz również użyć komendy „bot_kick all„, aby wyrzucić wszystkie boty z meczu. Następnie wpisz w konsoli „mp_drop_knife_enable 1„. Pozwoli Ci to na upuszczanie trzymanych noży.

Po włączeniu cheatów, możesz użyć następujących komend, aby zrodzić dowolny nóż, który chcesz:

Bayonetweapon_bayonet
Bowieweapon_knife_survival_bowie
Butterflyweapon_knife_butterfly
Classicweapon_knife_css
Counter-Terroristweapon_knife
Falchionweapon_knife_falchion
Flipweapon_knife_flip
Ghostweapon_knife_ghost
Goldenweapon_knife_gg
Gutweapon_knife_gut
Huntsmanweapon_knife_tactical
Karambitweapon_knife_karambit
M9 Bayonetweapon_knife_m9_bayonet
Paracordweapon_knife_cord
Navajaweapon_knife_gypsy_jackknife
Nomadweapon_knife_outdoor
Shadow Daggersweapon_knife_push
Skeletonweapon_knife_skeleton
Stilettoweapon_knife_stiletto
Survivalweapon_knife_canis
Talonweapon_knife_widowmaker
Terroristweapon_knife_t
Ursusweapon_knife_ursus

Użyj polecenia ent_fire, aby podnieść noże

Jest tylko jeden haczyk w tym systemie, który zauważysz od razu. Polecenia dotyczące noży w CS:GO tylko wywołują ostrze, ale nie dają go do ręki. Aby go podnieść, musisz wpisać w konsoli następujący tekst:

  • ent_fire weapon_knife addoutput „classname weapon_knifegg”
Przeczytaj też:   Poznaj kod na nieśmiertelność GTA 5 na PC, PS3/4 oraz XBOX 360/ONE

Polecenie to trzeba powtarzać za każdym razem, gdy tarło nowy nóż. Na szczęście możesz połączyć ją z poleceniem dla noża, który chcesz zrodzić. Na przykład:

  • give weapon_knife_push;ent_fire weapon_knife addoutput „classname weapon_knifegg”

To polecenie spłodzi parę Shadow Daggers i umieści je bezpośrednio w twoich rękach. Pierwsza część polecenia spawnuje ostrza, podczas gdy druga pozwala Ci je podnieść i upuścić jak każdą inną broń.

W CS:GO są w sumie 23 różne komendy dotyczące noży i można je wykorzystać do wypróbowania wszystkich noży w grze za darmo. Jedyny prawdziwy haczyk polega na tym, że musisz włączyć cheaty, a następnie użyć kodów konsoli, aby móc je zarówno zrodzić, jak i podnieść. Jeśli chcesz wypróbować zabawną komendę, która działa w grze online, sprawdź nasz przewodnik po tym, jak jęczeć w CS:GO. Mamy też szczegóły na temat tego, jak odblokować klasyczne komendy radiowe i rozszerzyć opcje panelu radiowego w grze.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.