niedziela, 19 maja

Komenda na czas w CS GO

Komenda na czas w cs go

Counter-Strike: Global Offensive ma mnóstwo przydatnych komend konsoli, w tym komendę nieskończonego czasu na start. Normalna runda w trybie Bomb Defusal trwa 2 minuty, co jest zbyt krótkim czasem, gdy chcesz robić różne rzeczy w lobby, takie jak trening lub zabawa z przyjaciółmi. Sprawianie, by rundy trwały dłużej, aż do nieograniczonego czasu, może być bardzo pomocne w tych celach, więc dowiedzmy się, jak możemy sprawić, by czas rundy był nieograniczony.

CZYM JEST KOMENDA NIESKOŃCZONEGO CZASU I DLACZEGO JEST WAŻNA?

Komenda nieskończonego czasu w CS:GO jest niezwykle przydatną komendą, z której wielu graczy będzie chciało korzystać. Oto co robi i dlaczego może być przydatna dla wielu graczy.

Komenda na czas w CS GO – co robi?

Komenda nieskończonego czasu pozwoli graczom ustawić czasy rund, aby trwały bardzo długo. Niemożliwe jest ustawienie czasów rund do nieskończoności, ale gracze są w stanie ustawić w ustawieniach gry, aby każda runda trwała do 60 minut, co zwykle jest więcej niż wystarczającym czasem.

Aby nie było nieporozumień, ta komenda nie sprawia, że cała gra trwa godzinę, ale raczej każda pojedyncza runda trwa godzinę, co oznacza, że 10 rund trwałoby 10 godzin.

Komenda na czas w CS GO – dlaczego jest taka ważna?

Polecenie infinite time jest bardzo przydatne, jeśli chodzi o lobby treningowe. Lobby treningowe to prywatne lobby, które gracze tworzą, aby ćwiczyć dym, granaty i lineupy mołotowa na różnych mapach Active Duty. Komenda może być użyta tylko w prywatnym lobby, co czyni ją idealną do tego celu.

Przeczytaj też:   Komenda na WH cs go - Jak odpalić wh w cs go bez bana?

Gracze mogą również używać komendy nieskończonego czasu do różnych trybów gry, takich jak używanie komendy do map warsztatowych. Te mapy warsztatowe obejmują trening celowania, dostosowywanie crosshair, bunny hopping i surfing. Lista najlepszych map warsztatowych znajduje się w naszym artykule, z którym możecie się zapoznać!

Komenda na czas w cs go

WSZYSTKIE KOMENDY CZASOWE CS:GO

Oto instrukcja krok po kroku, jak zastosować komendę nieskończonego czasu w swoim prywatnym lobby! Zauważ, że będziesz musiał być w stanie otworzyć konsolę. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z konsolą, możesz sprawdzić nasz artykuł na temat naszego przewodnika po konsoli.

MP_ROUNDTIME 60

Komendaużycie
mp_roundtime 60Jest to główna komenda, która ustawi czas rundy na bardzo długi czas. W tym przypadku użyta jest liczba 60, co oznacza, że każda runda będzie trwała 60 minut.
mp_roundtime_defuse 60Jest to polecenie będące kontynuacją polecenia głównego. Ta komenda powinna być używana, gdy grasz na mapach typu Defuse Scenario, na przykład Dust II. Więcej o Dust II możesz dowiedzieć się tutaj.
mp_roundtime_hostage 60Jest to komenda uzupełniająca do komendy głównej. Ta komenda powinna być używana, gdy grasz na mapach Hostage Scenario, takich jak Office i Italy.

MP_WARMUP_END 1

Za każdym razem gdy wskoczysz do gry, będzie 5 minutowy okres rozgrzewki. Większość graczy uważa to za kompletną stratę czasu i chce, aby rozgrzewka szybko się skończyła. W przypadku, gdy utkniesz w okresie rozgrzewki, nie martw się, ponieważ istnieje komenda, która pozwala natychmiast zakończyć fazę rozgrzewki.

Po prostu wpisz mp_warmup_end 1 w konsoli. Ta komenda sprawi, że faza rozgrzewki zakończy się w jednej sekundzie, więc nie musisz tracić 5 minut swojego czasu.

MP_IGNORE_ROUND_WIN_CONDITIONS 1

Polecenie mp_ignore_round_win_conditions 1 zostanie użyte, aby upewnić się, że eksplozja lub rozbrojenie bomby nie spowoduje zakończenia rundy. Ponieważ warunki wygrania rundy są ignorowane, będzie zapewnione, że runda nie zakończy się z powodu sytuacji, które normalnie zakończyłyby rundy.

Przeczytaj też:   Komenda na nieskończoność granatów w Cs go. Komendy treningowe na ćwiczenie granatów w Counter-Strike Global Offensive.

Niekończenie rund może pomóc w sesjach treningowych, dzięki czemu nie będziesz musiał cofać się do zamrożonego czasu i przechodzić całej drogi do miejsca, w którym poprzednio byłeś.

MP_RESTARTGAME 1

Ostatnim krokiem do zastosowania wszystkich zmian, które masz jest ponowne uruchomienie gry. Aby polecenia zadziałały, konieczne będzie całkowite zrestartowanie gry. Aby zrestartować grę, należy wpisać w konsoli komendę mp_restartgame 1.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.