piątek, 19 kwietnia

Na co zwrócić uwagę, wybierając urządzenie do kriolipolizy?

urządzenie do kriolipolizy

Kriolipoliza to innowacyjna metoda zabiegowa, pozwalająca w nieinwazyjny i skuteczny sposób zredukować poziom tkanki tłuszczowej w wielu obszarach ciała. Ze względu na możliwe do uzyskania rezultaty jest ona często wybierana przez osoby, którym zależy na efekcie wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Aby osiągnięcie go było możliwe, potrzebne jest odpowiednio wybrane, dobrej jakości urządzenie do kriolipolizy.

Gdzie szukać urządzeń do kriolipolizy?

Kriolipoliza to dość popularny zabieg. Dzięki temu urządzenia przeznaczone do jej wykonywania nie są rzadkością i łatwo kupić je w także w atrakcyjnych cenach. Koszt zakupu sprzętu nie powinien być jednak najważniejszym czynnikiem decydującym o tym, który model wybierzesz dla swojego gabinetu. Liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo klientów oraz możliwość precyzyjnej i komfortowej pracy z urządzeniem.

Aparatury kosmetycznej i medycznej najlepiej szukać w ofertach renomowanych europejskich producentów i dostawców. Na polskim rynku takim sprzedawcą jest na przykład wrocławska hurtownia kosmetyczna Cosmed24. Oprócz bogatego wyboru atestowanych sprzętów oferuje ona również fachową poradę w doborze modelu oraz możliwość przeprowadzenia szkolenia dla personelu gabinetu. Urządzenia do kriolipolizy znajdziesz na stronie https://cosmed24.pl/urzadzenia-kosmetyczne-hi-tech/kriolipoliza-urzadzenia-hi-tech/.

Urządzenia do kriolipolizy — dedykowany sprzęt czy kombajn kosmetyczny? Co wybrać?

Urządzenia do kriolipolizy występują w wielu modelach, różniących się między sobą rozmiarami, funkcjonalnościami oraz dostępnymi parametrami pracy. Zasada działania tych sprzętów jest jednak bardzo podobna w większości przypadków. Najbardziej zauważalna różnica często leży w funkcjonalności poszczególnych modeli. Niektóre z urządzeń do przeprowadzania kriolipolizy wyposażone są tylko w tę funkcję, inne zaś potrafią wiele więcej, łącząc klasyczną wersję tej procedury z dodatkowymi trybami pracy oraz technologiami.

Sprzęt pozwalający na wykonanie wyłącznie samej kriolipolizy zwykle jest tańszy, dzięki czemu jest to dobre rozwiązanie dla salonów o mniejszym budżecie. Urządzenia z kriolipolizą i innymi trybami pracy, czyli kombajny kosmetyczne, to modele droższe, ale wielofunkcyjne. Często ich cena jest niższa od kwoty, którą musielibyśmy przeznaczyć na zakup pojedynczych urządzeń dedykowanych wszystkim tym procedurom, których wykonanie umożliwia kombajn kosmetyczny.

Przeczytaj też:   Pytania do Q&A - Ciekawe i trudne pytania do Q&A

Co potrafią wielofunkcyjne urządzenia do kriolipolizy?

Kompaktowe i wielofunkcyjne sprzęty do kriolipolizy to świetne rozwiązanie dla salonów kosmetycznych, które chcą wzbogacić swoją ofertę. Kombajny kosmetyczne to w końcu kilka lub nawet kilkanaście trybów pracy w jednym urządzeniu. W takich modelach kriolipoliza często łączona jest z takimi procedurami jak fala uderzeniowa, elektrostymulacja czy masaż podciśnieniowy. Dzięki połączeniu tych zabiegów możliwe jest uzyskiwanie jeszcze lepszych rezultatów, nie tylko w zakresie wyszczuplania i modelowania ciała, lecz również wyglądu skóry.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.