niedziela, 19 maja

Jak adoptować dziecko w The Sims 4?

W grze The Sims 4 masz wiele ciekawych aktywności do wykonania, w tym tworzenie rodziny. Czasami jednak twoi simowie nie mogą mieć własnych dzieci. Bez względu na powód, warto wiedzieć, jak adoptować dziecko w The Sims 4. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak powiększyć swoją rodzinę w tej części gry.

Jak adoptować dziecko w The Sims 4?

Istnieją różne ścieżki, jakie możesz podjąć, jeśli chcesz adoptować dziecko w the sims 4. Możesz zdecydować się na adopcję nowego dziecka lub zaadoptować istniejące dziecko w swoim świecie. Aby adoptować, musisz mieć sima, który jest przynajmniej młodym dorosłym. Przyjrzyjmy się, jak zaadoptować nowe dziecko

Zobacz też: Kody do the sims 4 na ciąże

Jak adoptować nowe dziecko w The Sims 4?

Aby adoptować nowe dziecko w grze, musisz skontaktować się z ośrodkiem adopcyjnym. Proces ten jest bardzo prosty i można go dokonać bezpośrednio w domu twojego sima:

  1. Przejdź do ikony telefonu w lewym dolnym rogu ekranu.
  2. Wybierz opcję „Zadzwoń do ośrodka adopcyjnego”.
  3. Teraz zobaczysz listę dzieci możliwych do adoptowania. Możesz wybrać dowolne z nich, ale pamiętaj, że adopcja będzie cię kosztować 1,000 simoleonów. Po wybraniu dziecka sim opuści dom na kilka godzin i wróci z nowym członkiem rodziny oraz nowymi obowiązkami.

Zobacz też: Jak postarzyć malucha w The Sims 4

Jak adoptować istniejące dziecko?

Dzięki aktualizacji dotyczącej niemowląt teraz możemy adoptować istniejące dzieci innych simów. Jeśli znajdziesz partnera dla swojego sima i zawrzecie związek małżeński, możesz zaadoptować jego dzieci, jeśli nie są one już twoimi biologicznymi dzieci.

Po zbudowaniu relacji z dzieckiem, możesz interagować z nim, wybierając opcję „Mała rozmowa”, a następnie opcję „Adoptuj”.

Przeczytaj też:   Jakie wagi towarowe są dostępne

Ciekawostka

Adopcja dzieci była dostępna w każdej części serii The Sims. Choć sposób jej przeprowadzenia różni się między poszczególnymi częściami gry, jej główna idea pozostaje niezmieniona – dodanie nowego członka rodziny do gospodarstwa domowego twoich simów.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.