czwartek, 20 czerwca

Jak postarzyć malucha w The Sims 4

jak postarzyć malucha w the sims 4

Wiedza o tym, jak postarzyć malucha w The Sims 4 jest kluczem do rozwoju Twoich Simów i robi się to za pomocą tortu urodzinowego. Awansowanie malucha do dziecka jest kluczem do rozwoju Twojej rodziny Simów, ponieważ, chociaż te małe dzieci są urocze, nie chcesz, aby pozostały małe na zawsze! Maluchy w The Sims 4 siedzą zgrabnie w luce między niemowlętami a dziećmi, łącząc maniakalne zachowanie z konkretnymi potrzebami do zaspokojenia i umiejętnościami do nauczenia się, aby utrzymać rodziców Simów na palcach. Jeśli jesteś w stanie zarządzać wymaganiami malucha i podnieść poziom odpowiednich umiejętności, wychowasz szczęśliwe i zdrowe dziecko w grze. Oto wszystkie szczegóły dotyczące tego, jak postarzyć malucha w The Sims 4.

Jak postarzyć malucha w The Sims 4?

Nakłoń jednego z dorosłych simów do upieczenia ciasta, a następnie kliknij na ciasto, aby je wybrać. Wybierz opcję dodania świeczek, a następnie „Niech [imię malucha] zdmuchnie świeczki”. Zobaczysz wtedy pop-up informujący cię, że maluch się zestarzał i dający ci znać, czy zarobiłeś jakieś cechy nagrody poprzez dobre wychowanie go.

Jak zdobyć cechy nagrody dla malucha w The Sims 4?

Zwiększać twój szansę zarabiać berbeć nagrody cechy, ty potrzebujesz skupiać się na pomagać twój berbeć z pięcioma różnymi życia umiejętnościami: Wyobraźnia, Komunikacja, Ruch, Potty, i Myślenie. Potty jest ważny dla oczywistych powodów, i inni cztery wszystko odpowiadają umiejętności dla następnego etapu w życiu, dziecko. Na przykład maluch z dobrymi umiejętnościami myślenia będzie miał lepsze umiejętności umysłowe jako dziecko. Budujący te umiejętności jest naprawdę właśnie przypadkiem dobry berbeć opieka – upewniał się że są czyści, karmiący i podlewani, i interakcja z one dużo. Czyta one, wykłada one gdy one misbehave, i napełnia twój dom z zabawkami.

Przeczytaj też:   Eleganckie pomysły na firmowe Upominki na święta Bożego Narodzenia

Istnieją trzy poziomy umiejętności dla Potty, i pięć dla Imagination, Communication, Movement, i Thinking. Jeśli zdobędziesz wszystkie swoje cechy malucha na co najmniej poziom 3, otrzymasz cechę nagrody szczęśliwego malucha, gdy dorośniesz do dziecka. To sprawia, że Simowie szybciej uczą się nowych umiejętności, co jest przydatne, niezależnie od Twoich przyszłych aspiracji.

Jeśli zdobędziesz Wyobraźnię, Komunikację, Ruch i Myślenie do poziomu 5 (i Nocnik do poziomu 3), to zdobędziesz pierwszorzędną cechę nagrody malucha, gdy Sim dorośnie do dziecka, i sprawi, że będzie się uczył nowych umiejętności jeszcze szybciej niż z cechą nagrody szczęśliwego malucha.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.