sobota, 13 lipca

Rangi w Rocket League. Jakie są rangi w Rocket League?

Rangi Rocket League

Rocket League Rangi

W Rocket League, system rang konkurencyjnych umożliwia graczom mierzenie swoich umiejętności i postępów w grze. Oto pełna lista rang, uporządkowana od najniższej do najwyższej:

 1. Unranked
 2. Bronze I
 3. Bronze II
 4. Bronze III
 5. Silver I
 6. Silver II
 7. Silver III
 8. Gold I
 9. Gold II
 10. Gold III
 11. Platinum I
 12. Platinum II
 13. Platinum III
 14. Diamond I
 15. Diamond II
 16. Diamond III
 17. Champion I
 18. Champion II
 19. Champion III
 20. Grand Champion I
 21. Grand Champion II
 22. Grand Champion III
 23. Supersonic Legend

Każda ranga dzieli się na trzy poziomy (I, II, III), z wyjątkiem najniższej (Unranked) i najwyższej (Supersonic Legend), które nie mają podziału na poziomy. System ten pozwala graczom na dokładne umiejscowienie się w hierarchii umiejętności i rywalizację z innymi o awans na wyższe pozycje.

Przeczytaj też: ile GB waży Rocket League?

Jak działa system rang w Rocket League?

System rang w Rocket League opiera się na zdobywaniu i tracieniu punktów rankingowych (MMR) w wyniku meczów konkurencyjnych. Gracze zaczynają od statusu Unranked i mogą awansować przez różne poziomy i dywizje, od Bronze I do Supersonic Legend, w zależności od ich wyników w grze. Po wygranej grze zdobywasz punkty MMR, które przesuwają cię bliżej do awansu, a po przegranej tracisz punkty, co może skutkować spadkiem rangi. System ten motywuje do poprawy umiejętności i strategicznego podejścia do meczów. Rankingi są resetowane po każdym sezonie, dając wszystkim szansę na nowy start i osiągnięcie jeszcze wyższych rang.

Gdzie się sprawdza rangę w Rocket League?

Sprawdzanie swojej rangi w Rocket League jest bardzo łatwe i można to zrobić bezpośrednio w grze. Wystarczy otworzyć główne menu, kliknąć na opcję „Graj”, a potem przejść do sekcji „Rankingowe”. Twoja aktualna ranga wraz z postępem będzie widoczna przy każdej playlisty rankingowej. To pozwala na łatwe śledzenie postępów i porównywanie swoich umiejętności z innymi graczami. Dzięki temu masz jasny obraz tego, gdzie się znajdujesz i co możesz poprawić, by awansować na wyższe poziomy w Rocket League.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.