niedziela, 19 maja

Komenda na nieskończoność granatów w Cs go. Komendy treningowe na ćwiczenie granatów w Counter-Strike Global Offensive.

Komenda na nieskończoność granatów

CS:GO stał się prawdziwą esportową META grą dla współczesnych graczy. W związku z tym liczba fanów gry strzelanki CS:GO rośnie z każdym rokiem, co przekłada się na liczbę chętnych do udziału w zawodach drużynowych tej dyscypliny.

Jednak nie każdy początkujący gracz może sprawdzić się w zawodach na poważnym poziomie. W tej grze fundamentalnie ważna jest praca zespołowa i wiedza taktyczna kolegów z drużyny – co więcej, zarówno przy strzelaniu z broni palnej, jak i przy rzucaniu granatów.

Dlatego każdy, kto ma minimalną chęć doskonalenia się i wyróżniania na mapie przy okazji gra godzinami na mapach treningowych z botami, szlifując swoje umiejętności z granatami. Dobre umiejętności walki, nawet w e-sporcie, zajmują dużo czasu i odpowiednio amunicji. Dlatego, aby nie rozpraszać się ciągle na kupowanie, popularna pierwszoosobowa strzelanka ma dla konsoli komendę nieskończone granaty, która pozwala zagwarantować sobie niekończący się wybuchowy arsenał.

Komendy treningowe do rzucania granatów – jak korzystać?

Możliwość uzyskania bezcennego dostępu do dosłownie nieograniczonej ilości amunicji pojawia się dla gracza po wpisaniu dwóch komend: sv_cheats 1 oraz sv_infinite_ammo 1.

Pierwsza z nich daje graczowi dostęp do legalnego trybu cheatowania konsoli, który pozwala na czerpanie pełnych korzyści z pełnej komendy cheat, która pojawia się jako druga. Dodatkowo zawiera ona opcję Infinite Weapon Ammo, która dotyczy zarówno amunicji, jak i granatów.

Komenda na nieskończoność granatów w cs go

Dla ułatwienia, aktywację nieskończonej amunicji można zbindować do dowolnego, odpowiedniego klawisza. W tym przypadku bind może być wykonany zarówno dla wszystkich granatów, jak i dla konkretnego typu amunicji. Przykładowo, standardowe konsolowe polecenie bind wygląda tak: bind „key” „use weapon_grenade nazwa granatu po angielsku”.

Przeczytaj też:   Jak dać komuś pieniądze w GTA V?

Zamiast słowa „key” trzeba będzie zastąpić wygodny dla gracza przycisk na klawiaturze. W przyszłości po jego naciśnięciu gracz będzie mógł rzucić wybrany typ granatu.

  • hegrenat
  • flashbang;
  • granat ink;
  • mołotow;
  • granat dymny.

Komendy na granaty – FAQ

Nieskończone granaty w CS GO – do czego służą?

Ponieważ jedną z najważniejszych umiejętności gracza w CS: Global Offensive jest szybka reakcja, celne strzelanie i dokładne rozrzucanie różnej amunicji, nieskończone granaty w CS:GO pozwalają ćwiczyć dobre rzucanie. Dotyczy to zwłaszcza granatów dymnych, ponieważ otrzymuje się tylko jedną sztukę na rundę.

Gdzie można użyć cheatu na nieskończone granaty w CS:GO?

Z oczywistych powodów komenda konsoli „sv_cheats” nie będzie działać na publicznych serwerach gry. Dlatego nie ma sensu używać komendy na nieskończone granaty w CS:GO w grach z prawdziwymi graczami.

Jaka jest komenda dla nieskończonych granatów, która pokazywałaby ich trajektorię?

Aby to zrobić, wpisz w konsoli komendę „sv_grenade_trajectory 1”.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.