niedziela, 19 maja

Jak dać komuś pieniądze w GTA V?

jak dac komus pieniadze w gta

Gracze mogą dzielić się pieniędzmi z innymi graczami podczas pobytu w GTA Online. Ten poradnik pokaże graczom jak mogą dzielić się pieniędzmi ze swoimi przyjaciółmi. GTA Online istnieje już od ponad 6 lat i wciąż otrzymuje masowe aktualizacje z nową zawartością. Pochodząca z PlayStation 3 i Xbox 360 gra była tak mocno wspierana przez ostatnie kilka lat, że w przyszłym roku pojawi się jej wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X. Chociaż konsole są obecnie kompatybilne z obecną wersją gry, nowa wersja będzie zawierać nową zawartość dla graczy. W GTA Online pieniądze sprawiają, że świat się kręci. Ten poradnik pokaże graczom, jak mogą dzielić się pieniędzmi ze swoimi przyjaciółmi w sieci.

Jest to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy mają duży dostęp do gotówki. Dla tych graczy, którzy poświęcają dużo czasu na grę, prawdopodobnie mają więcej funduszy niż wiedzą, co z nimi zrobić. Miło jest pożyczyć niższemu graczowi milion dolarów, aby pomóc mu zacząć żyć w świecie gry. Budowanie gotówki na początku gry może być powolnym procesem. Oto jak gracze mogą pożyczać pieniądze swoim znajomym w GTA Online.

Jak dać pieniądze innym graczom w GTA Online?

Obecnie istnieje tylko jedna metoda, dzięki której gracze mogą dawać pieniądze innym graczom. Na początek, gracz będzie musiał być przyjacielem tego innego gracza. Następnie, gracz musi mieć niedawno wykonane zadanie razem. Gdy zadanie zostanie wykonane i wypłata zostanie zdeponowana, gracze mogą wejść do menu interakcji i przejść do inwentarza. Wybierz Cash, a następnie Select Cash from the Last Job. Gracze mogą następnie wybrać procent pieniędzy, który chcą przekazać drugiemu graczowi w swojej sesji gry. Obecnie jest to jedyny sposób, w jaki gracze mogą dawać pieniądze innym graczom. To prawdopodobnie uniemożliwi graczom wyższego poziomu usunięcie wyzwania zarabiania własnych pieniędzy przez ich czas w GTA Online.

Przeczytaj też:   Aplikacja została zatrzymana - jak rozwiązać błąd?

GTA Online otrzymało ostatnio swoją najbardziej znaczącą aktualizację zawartości, jak dotąd, wraz z aktualizacją Cayo Perico. Ta aktualizacja wprowadziła nowy zestaw terenów dla graczy, aby odkryć i zarobić nowe questy heists z przyjaciółmi. Ten obszar jest również dostępny tylko podczas misji, nie jest dostępny w trybie free play. GTA Online wciąż ma przed sobą długie życie.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 3 Average: 3.7]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.