niedziela, 19 maja

Jak sprawdzić hasło na fb?

Jak sprawdzić swoje hasło na fb

Jak sprawdzić hasło do facebooka na telefonie i innym urządzeniu?

Facebook nie pozwala użytkownikowi zobaczyć jego hasła, nawet gdy jest zalogowany. Jest to środek bezpieczeństwa zaprojektowany w celu uniknięcia sytuacji, takich jak użytkownik na publicznym komputerze zapomniał się wylogować i ktoś inny jest w stanie odzyskać hasło. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, ale nadal możesz się zalogować, to dlatego, że Twoja przeglądarka zapisała hasło. W zależności od przeglądarki, której używasz, możesz czasami odzyskać hasła, takie jak te do Facebooka.

Jak sprawdzić swoje hasło na fb – opcje Facebooka

Jeśli nie znasz swojego hasła do Facebooka, nie możesz go odzyskać z samego Facebooka. Nie można również zmienić hasła, ponieważ musisz ponownie wpisać istniejące hasło, aby go zmienić. Twoja jedyna opcja z Facebook sam jest do wylogowania, a następnie kliknij na „Zapomniałeś hasła? opcja” na stronie logowania. Pozwoli to na zresetowanie hasła poprzez link e-mail; możesz wtedy zalogować się z powrotem i zmienić hasło.

Jak sprawdzić swoje hasło na fb – Google Chrome

Przeglądarka Chrome oferuje przechowywanie haseł, dzięki czemu nie trzeba ich za każdym razem wpisywać. Aby odzyskać hasło przechowywane w ten sposób, wpisz w pasku adresu „chrome://settings/passwords” i naciśnij „Enter”. Zobaczysz wtedy listę zapisanych haseł. Znajdź wpis dla Facebooka (można użyć pola wyszukiwania na górze listy, jeśli masz dużo haseł), kliknij na ciąg kropek, a następnie kliknij „Pokaż”, aby zobaczyć zapisane hasło.

Przeczytaj też:   Jak poznać, czy ktoś ograniczył cię na Instagramie

Jak sprawdzić swoje hasło na fb – Mozilla Firefox

Firefox również pozwala na przechowywanie haseł. Aby odzyskać hasło, kliknij przycisk „Firefox” i wybierz „Opcje”, następnie wybierz „Panel bezpieczeństwa”, a potem kliknij „Zapisane hasła”. Zobaczysz listę stron, do których zapisałeś hasło. Kliknij na „Pokaż hasła”, aby zobaczyć zapisane hasła.

Jak sprawdzić swoje hasło na fb – Microsoft Internet Explorer

Sam program Internet Explorer nie pozwala na wyświetlanie zapisanych haseł. Jeśli używasz systemu Windows 7 lub wcześniejszego, nie możesz zobaczyć zapisanego hasła do Facebooka i będziesz musiał je zresetować, jeśli je zapomniałeś i chcesz zalogować się na swoje konto na innym komputerze. Jeśli używasz systemu Windows 8, systemowa funkcja Credential Manager umożliwia przeglądanie zapisanych haseł. Aby to zrobić, otwórz Panel sterowania i otwórz Credential Manager, a następnie kliknij „Web Credentials”. Zobaczysz listę witryn, dla których hasło zostało zapisane i możesz kliknąć „Pokaż” obok ciągu kropek, aby ujawnić hasło. Zostaniesz poproszony o ponowne wpisanie danych logowania do systemu Windows, zanim hasło zostanie ujawnione.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.