niedziela, 19 maja

Jak poznać, czy ktoś ograniczył cię na Instagramie

Nie ma ostatecznej odpowiedzi, ale jeden sposób, aby powiedzieć, to spróbować zobaczyć profil osoby i zobaczyć, czy otrzymasz wiadomość, która mówi „Przepraszamy, to konto zostało ograniczone”.
Jeśli nie możesz zobaczyć ich profilu w ogóle, to jest prawdopodobne, że zablokowali cię.

Instagram stał się platformą mediów społecznościowych, na której ludzie umieszczają wszystkie swoje zdjęcia. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie mogą zdecydować się na ograniczenie cię na Instagramie. Może próbują uniknąć zranionych uczuć, które przychodzą z unfollowing kogoś, lub są po prostu zbyt zajęci, aby nadążyć za wszystkimi swoimi zwolennikami w tych dniach. Niezależnie od przyczyny, może być im trudno wiedzieć, czy ograniczyłeś je w zamian. Jeśli miałeś nadzieję uniknąć niezręcznych konfrontacji, nie ma się co martwić. Ten artykuł pokaże ci, jak łatwo jest wiedzieć, czy ktoś ograniczył cię na Instagramie.

IQ

Jak dowiedzieć się, czy ktoś ograniczył cię na Instagramie?

Kiedy chcesz wiedzieć, czy ktoś ograniczył cię na Instagramie, jest to dość łatwe. Możesz po prostu przejść do ich profilu i dowiedzieć się. Wszystko, co musisz zrobić, to przewinąć w dół i poszukać małego przycisku „ograniczonego”. Jeśli ograniczyli cię, wtedy ten przycisk będzie tam. Jeśli nie, to nie będzie!

Tak długo, jak nadal śledzisz daną osobę, ta metoda powinna działać dla Ciebie bez żadnych problemów. Możesz również porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną i zapytać ich, czy wiedzą, czy zostałeś przez nich ograniczony!

Jeśli ktoś kiedykolwiek próbował ograniczyć Cię na Instagramie, ale nie dał Ci o tym znać, teraz masz szansę upewnić się, że nie zrobi tego ponownie! Śmiało zerknij na ich profil-może mają więcej followersów niż im się wydaje!

Przeczytaj też:   Dlaczego randki na Facebooku się nie wyświetlają?

Co zrobić, jeśli nie masz od nich followback

Jednym z najlepszych sposobów, aby wiedzieć, czy ktoś ograniczył cię na Instagramie, jest spojrzenie na zakładkę powiadomień. Kiedy ktoś ogranicza cię na Instagramie, aplikacja powiadamia cię, abyś mógł ocenić, czy ktoś cię unfollowed.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do profilu danej osoby i przewinąć w dół, aż zobaczysz powiadomienie, które mówi „Nie chcą twoich postów”. Następnie będziesz mógł kliknąć przycisk, który mówi „Ograniczony” i pokaże ci wszystkie ich posty.

Jeśli nadal Cię śledzą, to po prostu mogli ograniczyć swoje własne konto, zmieniając ustawienia. Aby dowiedzieć się na pewno, po prostu przejdź do ich profilu i sprawdź sam!

Co zrobić, jeśli nie mają zdjęcia profilowego?

Instagrammerzy, którzy nie mają zdjęcia profilowego, wciąż mogą sprawdzić, czy zostali ograniczeni. Jeśli przejdziesz do ich uchwytu i nie ma zdjęcia profilowego, będzie napisane „ograniczony” w prawym górnym rogu ich zdjęcia.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.