niedziela, 19 maja

Kod na punkty satysfakcji i aspiracji w The Sims 4

Kod na punkty aspiracji

Istnieje wiele przydatnych wzmocnień i atutów, które możesz uzyskać w Sklepie Nagród Sims 4, w tym takie rzeczy jak stałe obniżenie rachunków domowych. Ale nie zawsze chcesz czekać, aby naturalnie gromadzić te punkty. Oto jak je oszukać i szybko zdobyć Punkty Satysfakcji.

Czym jest kod na Punkty Satysfakcji w Sims 4?

Po uruchomieniu gry Sims 4 wykonaj poniższe kroki, aby zwiększyć liczbę Punktów Satysfakcji:

  • Naciśnij Ctrl+Shft+C, aby podciągnąć panel poleceń cheatów w lewym górnym rogu.
  • Wpisz testingcheats on w panelu.
  • Następnie wpisz sims.give_satisfaction_points w polu, a następnie liczbę, którą chcesz. Na przykład, jeśli chcesz 2000 Punktów Satysfakcji, wpisz sims.give_satisfaction_points 2000.
IQ

Co robi kod na punkty Satysfakcji w The Sims 4?

Twój Sim zdobywa Punkty Satysfakcji, wykonując czynności, które spełniają jego cele w życiu (jego aspiracje) lub realizując krótkotrwałe zachcianki. Punkty narastają z czasem i mogą się sumować do liczb liczonych w tysiącach. Użyj zdobytych (lub oszukanych) Punktów Satysfakcji, aby kupić Cechy Nagród w Sklepie Nagród. Istnieje wiele różnych rodzajów nagród, od krótkoterminowych korzyści do stałych wzmocnień.

Oto lista kodów, które działają podobnie jak kody na punkty satysfakcji The Sims 4.

KodEfekt
death.toggle true or 
death.toggle false
Włącza i wyłącza śmierć dla Simów.
Aspirations.Complete_Current_MilestoneZakończy bieżący krok Aspiracji, nad którym pracuje Twój Sim.
Stats.Set_Skill_Level + Major_Skill #Wpisz coś takiego jak stats.set_skill_level Major_Baking 10, aby maksymalnie rozwinąć umiejętność Pieczenie, która może pomóc Ci w Twoich Aspiracjach.
sims.fill_all_commoditiesTo zresetuje potrzeby wszystkich Simów w gospodarstwie domowym, uszczęśliwiając ich i dając Ci możliwość skupienia się na zadaniach.
bb.ignoregameplayunlocksentitlementDaje możliwość zakupu przedmiotów związanych z karierą lub celami bez ukończenia tych celów.
Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.