sobota, 13 lipca

Co się stanie, jeśli zostaniesz zablokowany na Badoo?

co widzi osoba zablokowana na badoo

Jeśli zostaniesz zablokowany na Badoo, nie będziesz mógł wysyłać wiadomości ani dzwonić do tej osoby. Nadal możesz zobaczyć profil tej osoby i jej wiadomości do innych osób, ale nie będzie ona mogła zobaczyć Twoich wiadomości.

Co się stanie, jeśli Badoo zablokuje Twoje konto?

Jeśli zostaniesz zablokowany przez Badoo, nie będzie można zalogować się przy użyciu adresu e-mail lub numeru telefonu. Nie będziesz miał dostępu do żadnych swoich wiadomości, listy znajomych, zdjęć ani niczego innego.

Czy Badoo może usunąć Twoje konto?

Nie, to niemożliwe, aby Badoo usunęło Twoje konto. Możesz jedynie usunąć swoje konto samodzielnie, pisząc e-mail na adres support@badoo.

IQ

Co to znaczy, gdy ktoś znika z Badoo?

Kiedy ktoś znika z Badoo, oznacza to, że usunął swoje konto.

Jak mogę odzyskać moje konto na Badoo?

Ponieważ straciłeś swoje konto, będziesz musiał stworzyć nowe. Możesz to zrobić, przechodząc na stronę Badoo i klikając „Utwórz konto”. Jeśli chcesz odzyskać swoje stare konto, wtedy będziesz musiał skontaktować się z zespołem obsługi klienta na Badoo.

Jak długo Badoo blokuje konto?

Badoo zazwyczaj blokuje konto na pewien okres czasu lub na stałe. Jeśli jesteś zablokowany tymczasowo, możesz poprosić o odblokowanie konta, wysyłając zgłoszenie do zespołu obsługi klienta.

Kiedy Badoo usuwa nieaktywne konta?

Badoo usuwa konta po okresie nieaktywności, ale zajmie to trochę czasu zanim zostaną one całkowicie usunięte. Jeśli chcesz utrzymać swoje konto aktywne, spróbuj logować się przynajmniej raz w miesiącu.

Przeczytaj też:   Loterie promocyjne – skuteczne narzędzie marketingowe

Dlaczego profil znika na matchu?

Match to serwis randkowy, który pozwala na anonimowe przeglądanie profili. Jeśli jesteś zainteresowany czyimś profilem, możesz „machnąć” nim w lewo lub w prawo. Jeśli ktoś przeciągnie Twój profil w prawo, wtedy oboje zostaniecie dopasowani i będziecie mieli możliwość wysłania sobie wiadomości. Jednakże, jeśli nie jesteś zainteresowany ich profilem, wtedy wszystko co muszą zrobić to machnąć w lewo i zniknie on z Twojego ekranu.

Co widzi osoba zablokowana na Badoo?

Zablokowana osoba na Badoo nie może wejść na profil, ani się kontaktować z tą osobą.

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.