piątek, 19 kwietnia

Aktywny wypoczynek podczas Majówki – Góry Izerskie zapraszają!

Świeże, górskie powietrze. Malownicze widoki. Tereny zachęcające do spędzania czasu w aktywny sposób. Pragniemy w takich warunkach rozpocząć sezon urlopowy? Wybierzmy się więc na Majówkę do Świeradowa Zdroju! Uroczej miejscowości w województwie dolnośląskim, położonej w Górach Izerskich. Jeśli zdecydujemy się do tego na ekskluzywne miejsce noclegowe to trudno będzie wyobrazić sobie bardziej komfortowy wypoczynek.

Jak spędzać czas aktywnie w Świeradowie Zdroju? 

Majówka to często pierwsze dni w roku wolne od pracy, podczas których spodziewać się możemy wysokich temperatur i słońca. Na długi, majowy weekend z niecierpliwością czekają wszyscy amatorzy pieszych wędrówek, jazdy na rowerze i innych aktywności na świeżym powietrzu. Leśne, górskie tereny. Zjawiskowe polany. Majestatyczna przyroda. Cisza i spokój. W takim otoczeniu aktywny wypoczynek nie ma sobie równych. A wszystko to znajdziemy w jednym, pięknym miejscu. W Świeradowie Zdroju. Kuracjusze tłumnie przybywają tutaj już od XVII w., doceniając bogactwo wód mineralnych oraz pokaźne złoża leczniczej borowiny. 

Zwiedziliśmy już piękny i kryjący wiele niespodzianek Świeradów-Zdrój? Czas więc ruszyć w góry! Wśród polecanych szlaków turystycznych na szczególną uwagę zasługuje Ślad Izerskich Tajemnic. Odrysowywanie tajemniczych piktogramów zlokalizowanych przy głównych atrakcjach trasy sprawi na pewno mnóstwo frajdy nie tylko najmłodszym! Inną, ciekawą propozycją jest chociażby ścieżka edukacyjna Zajęcznik.  

W Górach Izerskich znajdziemy również run tracki, czyli jednokierunkowe trasy biegowe wyznaczone w całości po terenach leśnych. Preferujemy aktywność na dwóch kółkach? Przetestujmy więc wyjątkowe single tracki, wijące się między drzewami i wśród leśnych polan. Okolice Świeradowa-Zdroju to także raj dla amatorów nordic walkingu, czy też jazdy konnej. 

Urzekający Świeradów Zdrój – postaw na ekskluzywny relaks! 

Wybierając na nocleg hotel Świeradów Zdrój – Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort, po każdej aktywności fizycznej zaznamy optymalnego komfortu. W ośrodku na gości czekają luksusowe, przestronne i stylowo urządzone pokoje. Jeśli zdecydujemy się na atrakcyjny pakiet na Weekend Majowy 2023 to w cenie otrzymamy między innymi także wykwintne śniadania i obiadokolacje, voucher o wartości 100 zł na osobę do wykorzystania na zabiegi w SPA lub zakup kosmetyków, czy też zajęcia aqua-aerobiku.  

Przeczytaj też:   Jak dodać pieniądze w The Sims 4? Kod na pieniądze w The Sims 4

Smaczne, różnorodne i popisowe dania serwuje znana, wyśmienita restauracja Świeradów Zdrój, zlokalizowana na terenie Cottonina Hotel – Ametyst. Luksusowy hotel w Świeradowie Zdroju czeka na Ciebie i Twoją rodzinę! Zarezerwuj niezapomnianą Majówkę już dziś! 

Kliknij, aby ocenić ten artykuł!
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.